Servisa tālr.:
+371 22 142 142
Servisa darba laiks:
P.-Pk. 10:00 - 19:00
Servisa adrese:
Kr. Barona iela 70, Rīga.
Svarīgs paziņojums mūsu klientiem! 06.10.-12.10. mūsu iServiss.lv komanda ņems mazu atelpu un dosies atvaļinājumā. Lūdzu, ieplānojiet nepieciešamos remontdarbus savām ierīcēm pirms vai pēc šiem datumiem. Paldies par sapratni un pacietību!
iPhone futlāri
24.11.2017
Interneta veikals “iServiss” piedāvā iegādāties modernus iPhone futlārus jebkurai gaumei — no konservatīviem līdz košiem un mūsdienīgiem modeļiem.

Kompānijas Apple viedtālruņi ātri ir kļuvuši ļoti populāri visu šo mobilo ierīču īpašnieku aprindās. Katru gadu tirgū ienāk jauns un uzlabots modelis, taču pat šo mūsdienīgo un daudzfunkcionālo viedtālruni nav iespējams iedomāties bez tāda svarīga piederuma kā futlāris.
iPhone remonts Rīgā
24.11.2017
iPhone remonts servisa centrā “iServiss” — garantija, ka jūsu viedtālruni apskatīs un pārbaudīs speciālisti, kuriem ir liela pieredze darbā ar Apple produkciju.

Katram no mums praktiski jebkurā brīdī var rasties iPhone remonta nepieciešamība. Par iPhone remonta iemeslu var kļūt plaisu parādīšanās uz ekrāna vai korpusa, ūdens iekļūšana, mātes plates bojājums, skārienekrāna vai kameras darbības problēmas, kā arī tālruņa skaņas vai vibrācijas pazušana u. c.