Servisa tālr.:
+371 22 142 142
Servisa darba laiks:
P.-Pk. 10:00 - 19:00
Servisa adrese:
Kr. Barona iela 70, Rīga.
Rīgas robežās kurjers jūsu ierīci paņems remontam bez maksas. Operatīvu preču piegādi no interneta veikala garantē Omniva un DPD.
Maksājuma veidi
Ar pārskaitijumu
Skaidrā naudā
Ar norēķinu karti
Nomaksa
3 vienādās daļās
iServiss nomaksa – nevēlies apmaksāt visu summu uzreiz? Norēķinies pa daļām termiņā līdz 60 mēnešiem!
 
Izmanto iServiss nomaksu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. iServiss nomaksa nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!
 
Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, kā maksājumu metodi izvēlies iServiss nomaksu un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku.
 
iServiss nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos maksājumu grafiku Tevis izvēlētam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode nodrošina lēmuma pieņemšanu reāllaikā un palīdzēs Tev pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.
 
iServiss nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

  • Procentu likme sākot no 0%
  • Līguma maksa no 0 eiro
  • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

iServiss nomaksa
ir pieejama visiem pilngadīgiem Latvijas Republikas rezidentiem.
 
Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc iesakām rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 198 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizeja līguma maksa 10,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 2,30 eiro gada procentu likme 50,44% ikmēneša maksājums 35,30 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 221,80 eiro.
 
iServiss nomaksa maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
Reģ. Nr. 40103050993
E-pasts: info@esto.lv  
Tālrunis: (+371) 662 222 50
 
ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt Tavus pirkumus 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksā vēlāk!
 
Izvēlies maksāt pa daļām ar ESTO 3 maksājumu metodi - samaksā par pirkumu grozu trīs vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, izvēlies ESTO 3 kā maksājumu metodi un ērti paraksti darījumu, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku.
 
  • Ja trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsi iepirkumu groza izmaksas, Tev netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
  • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.
  • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 3 ir 60 EUR.
  • ESTO 3 var izmantot visi pilngadīgie Latvijas Republikas rezidenti.
 
ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi
ESTO 3 maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu. 
 
ESTO 3 maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
 
Reģ. Nr. 40103050993
E-pasts: info@esto.lv  
Tālrunis: (+371) 662 222 50
Piegādes veidi
Piegāde ierīces remonta gadījumā

Mēs gādājam par klientu ērtībām, tāpēc Rīgas robežās kurjers bez maksas paņems jūsu iPhone, iPad vai MacBook remontam “iServiss” centrā un atvedīs atpakaļ salaboto ierīci ar čeku un veikto darbu aktu. Ārpus Rīgas robežām piegādes maksa ir no 5 eiro. Ja vēlaties, varat izmantot mūsu bezmaksas autostāvvietu, atvedot un pēc tam paņemot savu ierīci mūsu birojā.

Piegāde, veicot pasūtījumu interneta veikalā

Ja pasūtīsiet preci mūsu interneta veikalā, mēs rūpēsimies par izvēlētās preces piegādi piemērotā laikā un visīsākajā termiņā. Izvēlieties jebkuru jums piemēroto piegādes veidu, izmantojot Omniva pakalpojumus. Piegādes maksa no 2 eiro (atkarībā no preces izmēriem un svara), bet piegādes laiks ir 1–3 dienas no iegādes brīža (ja prece ir noliktavā).
Jūs ierodaties personīgi
Ar kurjeru Rīgā
Omniva visā Latvijā
 
Uzziniet vairāk

+371 22 142 142