Servisa tālr.:
+371 22 142 142
Servisa darba laiks:
P.-Pk. 10:00 - 19:00
Servisa adrese:
Kr. Barona iela 70, Rīga.
Ierīču remonts
Profesionāls jebkāda sarežģītības līmeņa Apple remonts Rīgā: iPhone, iPad, MacBook Air, MacBook Pro un iMac.

Profesionāls Apple remonts Rīgā

Daudzos gadījumos bojājuma iemesls ir Apple ierīces nevērīga lietošana. Viedtālruni vai piezīmjdatoru var nejauši apliet ar ūdeni, nomest vai saskrāpēt. Neatkarīgi no bojājuma iemesla profesionālais Apple remonts Rīgā kopā ar “iServiss” ir garantija kvalitatīva rezultāta iegūšanai par izdevīgu cenu. Uzticiet savus gadžetus uzņēmumam ar nevainojamu reputāciju!


Ierīces bezmaksas diagnostikai ir nepieciešamas apmēram 10–15 minūtes. Jebkuri vienkārši bojājumi tiek novērsti 15–20 minūšu laikā pēc iepriekšēja pieraksta. Mūsu serviss sniedz klientiem iespēju vienmēr būt kopā ar iemīļoto ierīci, jo bieži vien remonta ilgums ir pielīdzināms laikam, kas nepieciešams, lai izdzertu kafijas tasi.

Remonts var būt visa bloka nomaiņa vai salūzušas detaļas atjaunošana. Mēs palīdzam operatīvi un kvalitatīvi atjaunot ierīces sākotnējo darbspēju.

Uzņēmuma “iServiss” priekšrocības:

  • Demokrātiskas cenas;
  • Visu veidu darbiem un detaļām ir garantija;
  • Vienmēr ir pieejamas oriģinālās rezerves daļas;
  • Mūsu servisa centra ērtā atrašanās vieta;
  • “iServiss” remontus veic darbdienās;


“iServiss” tiem, kuriem rūp kvalitāte!

Ja nepieciešams kvalitatīvs iPhone vai jebkuras citas Apple ierīces remonts Rīgā, vislabāk ir izmantot “iServiss” pakalpojumus. Mūsu uzņēmums piedāvā ne tikai profesionālu tehnikas remontu, bet arī daudzus papildu pakalpojumus. Pie mums var nomainīt ekrānu vai austiņu portu, uzstādīt jaunu korpusu, nopirkt oriģinālu futlāri, kā arī iegādāties citus piederumus savam gadžetam.

Sākt remontu