Servisa tālr.:
+371 22 142 142
Servisa darba laiks:
P.-Pk. 10:00 - 19:00
Servisa adrese:
Kr. Barona iela 70, Rīga.
Mavic Pro drona iegāde Rīgā
24.11.2017
Multikopteru sfērā var novērot šādu tendenci — izgatavotājuzņēmumi ir sākuši akcentēt nelielus dronu modeļus. Izstrādātos portatīvo dronu variantus ir parādījis uzņēmums GoPro un cits pazīstams ražotājs — Vantage Robotics.

Viens no vadošiem uzņēmumiem DJI ir izveidojis savu portatīvā drona modeli. Modeli, kura nosaukums ir Mavic Pro, saliktā veidā var novietot uz plaukstas. Tā platums un augstums ir 8,3 cm, bet garums — 19,8 cm. Drons sver 743 gramus. Šie rādītāji ir divreiz mazāki nekā pamatmodelim Phantom 4.
iPhone futlāri
24.11.2017
Interneta veikals “iServiss” piedāvā iegādāties modernus iPhone futlārus jebkurai gaumei — no konservatīviem līdz košiem un mūsdienīgiem modeļiem.

Kompānijas Apple viedtālruņi ātri ir kļuvuši ļoti populāri visu šo mobilo ierīču īpašnieku aprindās. Katru gadu tirgū ienāk jauns un uzlabots modelis, taču pat šo mūsdienīgo un daudzfunkcionālo viedtālruni nav iespējams iedomāties bez tāda svarīga piederuma kā futlāris.
iPhone remonts Rīgā
24.11.2017
iPhone remonts servisa centrā “iServiss” — garantija, ka jūsu viedtālruni apskatīs un pārbaudīs speciālisti, kuriem ir liela pieredze darbā ar Apple produkciju.

Katram no mums praktiski jebkurā brīdī var rasties iPhone remonta nepieciešamība. Par iPhone remonta iemeslu var kļūt plaisu parādīšanās uz ekrāna vai korpusa, ūdens iekļūšana, mātes plates bojājums, skārienekrāna vai kameras darbības problēmas, kā arī tālruņa skaņas vai vibrācijas pazušana u. c.